ایزوگام برای اینکه بتواند به خوبی کار عایق‌کاری را انجام دهد می‌بایست از لایه‌های مختلفی از مواد اولیه‌ی مشخص و با کیفیت دقیق تولید شود. اگر این مواد اولیه با ضخامت لازم یا با کیفیت لازم در کنار یکدیگر قرار نگیرند، عمر آن کاهش پیدا می‌کند و علاوه بر اینکه در مدت زمان کوتاه‌تری آسیب می‌بیند، هزینه‌های جدا کردن ایزوگام از پشت بام و هزینه‌های نصب مجدد آن نیز بر دوش شما بار می‌شود.

ایزوگام

با توجه به اینکه هزینه‌های نصب و جدا کردن ایزوگام نسبتا زیاد است، استفاده از ایزوگام ارزان‌قیمت به هیچ وجه توجیه اقتصادی ندارد.

ایزوگام با کیفیت ارزان است ؟

یک ایزوگام با کیفیت بالا نمی‌تواند قیمت ارزانی داشته باشد. به دلیل استفاده از مواد اولیه‌ی قیر و پلی‌استر و فویل که قیمت‌های مشخصی دارند، قیمت تمام‌شده‌ی ایزوگام هم نمی‌تواند از مقدار مشخصی کمتر باشد مگر اینکه با کاهش استفاده از مواد اولیه یا به کار بردن مواد اولیه‌ی ارزان‌قیمت و با کیفیت پایین، قیمت تمام‌شده‌ی ایزوگام کاهش پیدا کند.

با تمام این تلاش‌ها، تفاوت قیمت یک ایزوگام درجه یک با ایزوگام‌های ارزان قیمت آنقدر نیست که انتخاب انواع بی‌کیفیت توجیه داشته باشد.

به همین دلیل بهتر است همیشه از برندهای معتبر و با کیفیت ایزوگام که دارای ضمانت و بیمه‌نامه‌ی معتبر هستند خریداری کنید.

چه مشکلاتی برای ایزوگام ارزان پیش می‌آید ؟

ایزوگام ارزان قیمت مقاومت کمی در برابر عوارض طبیعی مثل نور خورشید و هوا و اجسام سنگین دارد و در مدت کوتاهی انواع آسیب‌های زیر را تجربه می‌کند:

  1. ترک برداشتن و پارگی
  2. جدا شدن لایه‌ها از سطح پشت بام و از لایه‌های مجاور
  3. پوسیدگی و فساد
  4. نفوذ رطوبت و طبله کردن
  5. سوراخ شدن و نفوذ آب به ساختمان

هزینه‌های جداسازی و نصب ایزوگام

نصب ایزوگام جزء کارهای ساختمانی و نسبتا مشکل و پر هزینه است. هر بار نصب ایزوگام هزینه‌های زیادی را برای شما ایجاد می‌کند. از هزینه‌های جداسازی ایزوگام قدیمی، جابجایی کولرها از روی پشت بام، زیرسازی و نصب مجدد ایزوگام، همگی باعث می‌شوند تا انتخاب ایزوگام‌های با کیفیت، بهترین انتخاب برای کاهش هزینه‌های در بلند مدت به حساب بیایند.

نصب ایزوگام با کیفیت

اگر می‌خواهید از برندهای معتبر و با کیفیت ایزوگام خریداری نمایید و نصب آن را هم به صورت اصولی با بالاترین کیفیت به انجام برسانید، در خدمت شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *